UWAGA:

Proszę pilnować etykietowania swoich postów.
Swojemu postowi nadaj etykietę w postaci swojego nicka internetowego, lub imienia. Pamiętajcie o tym, aby nie powstał chaos na blogu. :)

niedziela, 25 sierpnia 2013

Od Admina słów kilka...

Kochani Salowicze,
Bardzo przepraszam, za moją nieobecność. Po długich zawirowaniach wracam na łono bloga i do haftowania lasu, a zaległości mam sporo... A to wszystko przez sytuację osobistą, ale mam nadzieję, że troszkę podgonię ten lasek i chociaż troszkę będę do przodu. Mam nadzieję, że u mnie teraz już wszystko będzie szło po lini prostej i nie będę już tak znikać na długo. Co prawda Kasia G sprawowała tu władzę, ale głupio mi było ją tak samą tu zostawić, w końcu ja ten SAL zorganizowałam, a komuś dodałam tylko obowiązków. A więc wróciłam do blogowego światka! :)
Witam po przerwie i zabieram się do roboty. Widzę, że wiele z Was już SAL ukończyło, lub już kończy, tak więc może macie ochotę na kolejny?
SAL ciasteczkowo-herbaciany?
Zapraszam serdecznie! Czasu mamy sporo, bo do końca 2014 roku, więc warto spróbować! :)

1 komentarz:

  1. Witaj Agnieszko- cieszę się ,że wróciłaś;) ja sięborykam z największym drzewem, ale Kasia G mnie uratowała przesyłając fotkęswojego haftu- coś mi komp ucina wzory i nie mam łączności w dwóch miejscach. Postaram się podgonić hafcik i może w przyszłym tygodniu już pokażę postępy:))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! :-)