UWAGA:

Proszę pilnować etykietowania swoich postów.
Swojemu postowi nadaj etykietę w postaci swojego nicka internetowego, lub imienia. Pamiętajcie o tym, aby nie powstał chaos na blogu. :)

wtorek, 31 grudnia 2013

Ann Margaret - KONIEC

Udało mi się ukończyć ten haft jeszcze przed końcem roku:)) Bardzo się z tego cieszę i dziękuję organizatorce, Agnieszce, za możliwość wyhaftowania tak wspaniałego lasu:!Więcej zdjęć tutaj.niedziela, 29 grudnia 2013

kilka słów od Adminki:)

Witam serdecznie Wszystkie SALoweiczki:)
Widzę piękne ukonczone lasy, lecz wiele z Was jeszcze nie skończyło SALu, w tym i ja (względy osobiste), tak więc moje Drogi, z racji tego, że mam dobre serce :P hihi, przedłużam zakończenie SALu do końca czerwca 2014, tak aby wszystkie z nas miały szansę wziąć udział w losowaniu nagrody niespodzianki, którą wylosuję spośród Wszystkich Uczestniczek SALa, które ukończyły lasek.Terminu już nie będę przedużała drugi raz, robię to tylko i wyłącznie z tego względu, że bardzo wiele osób jeszcze nie ma ukończonego hafciku... To jest OSTATECZNY termin i ja też będę starała się wywiązać z tego terminu. To ma być co prawda zabawa, a nie wyścig, ale postarajmy się do czerwca skończyć.
A Wszystkim, które ukończyły haft SERDECZNIE GRATULUJĘ!

p.s. i proszę etykietujcie swoje posty. to nie jest trudne! ;-))

sobota, 21 grudnia 2013

Całość

Leżę i kwiczę i nie potrafię zrobić porządnego zdjęcia całej pracy. Jak się okazało wyhaftowanie jest łatwiejsze niż sfotografowanie. Niestety mój aparat ma swoje lata i szwankuje przy kiepskim oświetleniu, (czytaj: sztucznym) ale jakoś widać:
Na żywo prezentuje się o wiele lepiej.
Cieszę się, że udało mi się go skończyć w czasie.

Pozdrawiam

środa, 18 grudnia 2013

KONIEC!!!!:)

Kochane Kobietki- ogłaszam koniec przedsięwzięcia:)))  postanowiłam nie haftować ptaszków, bo wydawaly mi się nieproporcjonalne.
Na gorąco wykonane swego czasu zdjęcie- kanwa już jest wyprana i czeka na dobry moment do oprawy:)))

dziękuję Wam za wspaniałą zabawę i życzę Wam wesołych, zdrowych świąt i wszystkiego naj w nowym roku!!!:)

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Poduszeczka

Dawno mnie tu nie było, ale tak jak obiecałam pokażę dziś gotową poduszeczkę z wykorzystaniem naszego haftu leśnego.