UWAGA:

Proszę pilnować etykietowania swoich postów.
Swojemu postowi nadaj etykietę w postaci swojego nicka internetowego, lub imienia. Pamiętajcie o tym, aby nie powstał chaos na blogu. :)

sobota, 27 lipca 2013

Melduję, że mój obrazek już wyszyty

Dzisiaj tj.27.07.2013 roku ukończyłam wyszywanie swego haftu :)Dziękuję za zabawę dzięki której będę miała wspaniały haft. Wyszywającym życzę szybkiego zakończenia swoich prac. Pozdrawiam :)

piątek, 26 lipca 2013

Raport z postępów 4

Byłam na małym urlopie, a ponieważ wieczorkiem było mnóstwo wolnego czasu, to udało mi się wyszyć całkiem duży kawałek lasku. Wyszyłam też wszystkie trawki, uznałam że wyglądają wystarczająco dobrze zrobione jedną nitką.Tak wygląda w całości to co mam gotowe, jeszcze tylko pół do zrobienia. Im dłużej wyszywam na Luganie, tym bardziej się przyzwyczajam i tym bardziej mi się podoba, chociaż nie jest tak łatwo jak na kanwie czy lnie.

poniedziałek, 22 lipca 2013

Skończyłam!

Mój sal wygląda po skończeniu tak:
Pozostało pranie, prasowanie i wykończenie. Będzie taka śmieszna podłużna poduszeczka, ale to w sierpniu. Jak będzie gotowa, pochwalę się. '
Pozdrawiam serdecznie.

Kolejna odsłona


Po kilkumiesięcznej przerwie wróciłam do naszej wspólnej zabawy i powstały kolejne drzewa w sosnowym lesie.Została mi tylko jedna kartka wzoru do wyszycia.

 


   Nie wiem czemu wychodzą mi litery drukowane, wszystkie duże i zielone chociaż piszę małymi i ciemnymi???

poniedziałek, 8 lipca 2013

Ann Margaret - postęp 5

Witajcie!

U mnie już ponad połowa lasu:))


Prawa strona lasu ukończona, teraz idę od największego drzewa w lewo.

poniedziałek, 1 lipca 2013

Sal Sosnowy - odsłona V

Mój lasek rośnie szybciej niż prawdziwy ale i tak jego tempo jest zabójcze. Prezentuje się następująco:


Urosło pierwsze większe drzewo więc i ptaszki mają się gdzie schronić:) Backstiche będę robić gdy już skończę cały lasek, a do tego czasu pałąki sobie trochę polewitują. Pozdrawiam Was serdecznie życząc wszystkiego dobrego:)