UWAGA:

Proszę pilnować etykietowania swoich postów.
Swojemu postowi nadaj etykietę w postaci swojego nicka internetowego, lub imienia. Pamiętajcie o tym, aby nie powstał chaos na blogu. :)

czwartek, 28 lutego 2013

Początek ;-)

Rozpoczynam. Materiały zebrane. Będę wyszywać na aidzie 18. Mulinki DMC już nie mogą się doczekać. Ja też. Chciałabym uzyskać efekt zimowo-lodowy. Rozpoczynam w następnym tygodniu.Odsłona zerowa ;-)

Jutro startujemy już z SALem sosnowym, ale ja jutro nie będę mogła opublikować notki, więc robię to dziś. Jutro będzie ganianie po lekarzach, bo chyba mam grypę i jeszcze coś się przyplątało po drodze, ale na razie sza...Będę haftowała na lnianej Aidzie DMC, gęstość: 14 ct, nićmi Ariadna numer 1685. Mam przygotowane 30ccx110cm kanwy i jutro mam nadzieję, chociaż po południu postawię pierwsze krzyżyki. Mam nadzieję do lata to skończyć, bo potem pewnie nie będzie już czasu, ale zobaczymy, na razie nic nie planuję, bo nie wyjdzie. Najlepiej będzie haftować spontanicznie, bo z planów moich jak na razie nic nie wychodzi ;-)

Życzę Wszystkim miłego krzyżykowania:)
Agnieszka

Przygotowania         Witam wszystkich w przeddzień rozpoczęcia naszej wspólnej zabawy. Jestem już gotowa do rozpoczęcia wyzwania:)        Wyszywać będę na brązowej kanwie Aida 14 nićmi DMC nr.742.

 Pozdrawiam wszystkich biorących udział w zabawie i życzę miłego wyszywania.


środa, 27 lutego 2013

Materiały

Już na dniach startujemy z Salem, postaram się poświęcać mu trochę wolnego czasu, żeby skończyć go jak najszybciej, ale jak wyjdzie okaże się, troszkę tych planów krzyżykowych mam.
Materiały już zgromadzone:
Jak to u mnie bywa postanowiłam pozmieniać kolory, czyli białym po zielonym. Mam wrażenie, że w takiej wersji ten lasem będzie wyglądał bardzo przyjemnie.

czwartek, 21 lutego 2013

Do niektórych z WAs, może tu zaglądniecie? ;-)

Moje Drogie (to do niektórych z Was;)
Wysłałam wszystkim zaproszenia do współtworzenia bloga :SAL SOSNOWY, ale niektóre z WAs nie wiem czemu jeszcze nie zaakceptowały zaproszenia. Nie wiem dlaczego, a zaproszenia co niektóre były wysłane... 2. LUTEGO! Czy Wy nie sprawdzacie swoich skrzynek pocztowych e-mail? :P Proszę, będzie mi miło, jeśli WSzystkie z Nas będą w jednym miejscu:) I postępy można - przypominam - publikować codziennie, nie jak to było dotychczas w piątek! :)
Zapraszam, nie bójcie się. Blog sosnowy nie gryzie :P

sobota, 2 lutego 2013

Początek...

Z racji tego, że powstała z nas niezła grupka, postanowiłam utworzyć bloga, gdzie będziemy w jednym miejscu publikowały postępy w haftowaniu lasku. Oczywiście na swoich blogach, także możemy to robić, jeśli będziecie miały ochotę, jednak chciałabym, aby chociaż raz na dwa tygodnie ukazał się tu wpis z pokazaniem postępów, na jakim etapie haftowania jesteście.
Jedna zasada zmienia się: Z racji tego, że mamy wspólny blog, to nie musicie co piątek publikować notki, ale wtedy kiedy będziecie chciały w dowolny dzień tygodnia, gdyż nie każdym piątek pasował. Zaczynamy 1. marca, nic się nie zmienia, tylko, że postępy publikujemy w dowolony dzień tygodnia, nie jak to było poprzednio w piątek.
Zasady SALu dostępne są tutaj "PRACOWNIA AGNIESZKI"
Zapraszam serdecznie. Oby do 1. marca! ;-)